Boyama Oyunu Türk

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.00.02
  • Dil İngilizce
  • Firma Yea Studio. Co., Ltd.
Eğlenceli, yepyeni ve mükemmel özellikleri olan bu oyunu siz de hemen indirin.

 Çocukların gelişimlerini olumlu yönde etkileyecek olan bu mükemmel oyunu mutlaka denemelisiniz. Okula başlamamış çocuklar için çok daha yararlı olacak bu oyun kız- erkek her çocuğun beğenisini kazanacak. Çocuklar için üretilmiş olan bu boyama oyunu onların ellerindeki ince kasları geliştirerek daha rahat yazı yazmalarını sağlayacak. Çocukların fiziksel olarak gelişimine olumlu yönde katkı yapacak olan bu boyama içindeki boyama resimlerinin hepsi birbirinden güzel ve eğlenceli resimler. Çocuklar için yepyeni bir lezzet olan bu oyun onların eğlenceli vakit geçirmelerine destek olurken aynı zamanda eğitimleri için de olumlu yönde katkılarda bulunmaktadır. Okula boyama yaparak gitmiş çocuklar diğer arkadaşlarından bir adım daha önde olacaklar. Çünkü onlar kalem tutmada ve yazı yazmada daha kolay hareket edecekler. 

 Farklı boyama resimlerine sahip olan bu eğlenceli oyun çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak. Çocukların hayal güçlerini geliştirmelerine de destek olan bu oyun onlar için oldukça farklı bir deneyim olacak. Ebeveynlerin de onayını alan bu mükemmel boyamam oyununda rengarenk boyama sayfalarını görmeye hazır olun.

 Çocuklarınızın el kaslarını eğlenerek geliştirmesine ne dersiniz? İşte bu oyun tam da size göre hemen indirin ve çocukların gelişimine siz de destek olun. 

Daha Fazla Göster
Boyama Oyunu Türk indir